DEELritueel: Geef een lichtje aan je buurtgenoot

‘Muziek, gedichten en verhalen in een zee van lichtjes’

“Het is weer tijd voor het jaarlijkse DEELritueel! We naderen het eind van 2021, een periode van veel lichtjes en samen (willen) zijn. Daarom vieren we op 21 december met elkaar dat we buren zijn, en de dagen weer lichter worden”, aldus de organisatie van het DEELritueel.

De zesde editie van het DEELritueel vindt plaats op het Krugerplein. Wil jij ook aan je buur vertellen hoe fijn je het vindt om samen de straat met hen te mogen delen, en zo nu en dan bij te praten? Of wil je juist nieuwe buurtgenoten ontmoeten? Laten we het alledaags contact dat we zo normaal vinden, maar dat eigenlijk heel bijzonder is, met elkaar vieren.

Kom op dinsdag 21 december van 15:00-17:00 uur naar het Krugerplein. Er zijn lichtjes, gedichten, muziek, sahlab, warme chocolademelk en mooie verbintenissen. Tijdens het event wordt er geregeld dat iedereen 1,5 meter afstand van elkaar kan houden.

Voorafgaand aan het DEELritueel kan je een speciaal DEELritueel-pakketje ophalen in de wijk. Dit bestaat uit een waxinelichtje, lucifer, en de ruimte om een persoonlijke boodschap in te vullen. Schrijf een wens op het pakketje en geeft deze aan je buurtgenoot met de uitnodiging om op 21 december naar het Krugerplein te komen. Op 21 december zelf kun je ook een pakketje krijgen op het plein.

Klik hier voor meer informatie.