Let’s make some noice for GUY J

‘Let’s make some noice for GUY J’ galmde er zaterdagavond rond kwart voor elf uit de microfoon op het festivalterrein bij Thuishaven. De Israëlische DJ Guy J sloot op het outdoor gedeelte bij Thuishaven met heerlijke house beats, onder een gekleurd decor en voor een uitzinnige menigte het eerste zogenoemde imprint label festival ‘We Are Lost’ af. De Israëlische deejay, ook hoofdverantwoordelijk voor het festival, draaide een set van drie uur.

Naast DJ Guy J en Israëliërs Sahar Z, Khen en Guy Mantzur waren er een hoop internationale artiesten te bewonderen bij het festival in Amsterdam West. Spanje werd vertegenwoordigd door Marino Canal en Henry Saiz, België door Hermanez, Duitsland door Patrice Baumel, Libanon door Bachir Salloum en Nederlandse deejays waren Budakid, Miss Melera, Noah van Putten en b2b de Nederlander Navar met Belg Eran Aviner.

BE-AT TV

Bij het festival was een livestream aanwezig van BE-AT TV. Zij zijn een in 2009 opgerichte website die live verslag doet van optredens van de beste DJ’s in de wereld die optreden op diverse feesten en festivals.

GIEGLING WEEKENDER

Aanstaande zaterdag 19 en 20 mei staat bij Thuishaven vanaf 13:00 uur ‘Giegling Weekender’ op het programma. De line-up bestaat dan uit Ateq, Cassy, DJ Dustin, Edward, Elli, Jaques Bon, Kettenkarussell, Konstantin, Leafar Legov, Manamana, Map.ache, Molly, Mountain People, Rozzo, Sa Pa, Serafin en Vlada. Zaterdag is er ook een afterparty die tot 04:00 uur ’s nachts duurt.

vrijetijdamsterdam.nl

Lees ook: Nieuwtjes Uitgaan in Amsterdam