Bye bye H & M Cheap Monday
Foto: vrijetijdamsterdam.nl

Bye bye H & M Cheap Monday

Cheap Monday, één van de merken van de H&M Group , houdt op te bestaan. De groep meldt in een persbericht dat het merk wordt stopgezet. De verandering is onderdeel van het stroomlijnen van de groep en focus die het wil toepassen op de kern merken, is te lezen in het officiële persbericht.

Cheap Monday is een merk dat alleen in de groothandel verkocht wordt. “Het merk heeft een traditioneel groothandels business model, een model dat grote uitdagingen heeft gekend dankzij veranderingen in de industrie,” laat de H&M Group via het bericht weten. “Een negatieve trend is al langere tijd te zien in de omzet en winst van Cheap Monday. De H&M Group wil daarom Cheap Monday stopzetten.”

Door de beslissing zullen de circa 80 ‘Cheap Monday’ medewerkers, die zich in Stockholm bevinden, op zoek moeten naar een nieuwe baan.

vrijetijdamsterdam.nl

Gerelateerd nieuws:

Foto album: Amsterdam Denim Days 2018