
LIVE OP DE TELEVISIE: UITMARKT 2018
Cultuurbarbaren die vrijdagavond niet aanwezig kunnen zijn tijdens de officiële opening van de Uitmarkt Amsterdam hoeven toch niks te missen. Vanaf 21:05 uur ’s avonds is de opening van het Nederlandse culturele seizoen live te volgen op de televisie. De NTR, oftewel de Nederlandse publieke omroep, die in 2010 is ontstaan uit een fusie van NPS, Teleac en RVU, is aanwezig om live verslag uit te brengen. De presentatie vanaf het Oosterdok, zal in handen zijn van Eric Corton.
Guus Meeuwis staat op het podium
Tijdens de officiële opening van de 41e editie staat onder andere Guus Meeuwis op het podium en er zijn optredens van Broederliefde, singer-songwriter Pitou en de energieke band EUT. Het virtuoze Weense duo BartolomeyBittmann pakt uit op cello en viool, er is soul van zanger Pete Philly en De Amsterdamse band The Dubbeez.
Energierijke dansgroep 155
Dans is er van de energierijke dansgroep 155 en van het moderne balletgezelschap Introdans en de band die haar opwachting zal maken is New Cool Collective.
Uitmarkt start vrijdag vanaf zes uur
Overigens start de Uitmarkt vrijdag van zes uur al onofficieel met diverse leuke activiteiten die bezocht kunnen worden.
vrijetijdamsterdam.nl
Gerelateerd artikel:
Uitmarkt onofficieel van start gegaan








