Goed nieuws voor de mensen die dit jaar nog Allerzielen willen vieren. De organisatie laat weten dat er na de eerdere annulering, toch nog een editie zal plaatsvinden. “We hebben goed nieuws en daarmee de gelegenheid om dit jaar alsnog onze dierbaren te herdenken in het kader van Allerzielen na de annulering van 2 november jongstleden”, aldus de organisatoren.
De organisatie vervolgt: “U bent van harte welkom op vrijdag 8 december om 18:30 uur bij de ingang van het park na het Noorderparkbad. Daar staat de grote tent in de eerste bocht in het pad.
(Let op dat de brug vanaf de Meeuwenlaan richting het park is afgesloten door werkzaamheden en de grote vijver alleen te bereiken is vanaf het Noorderparkbad.)
In de tent krijgt u de lotusbloem met kaarsje, die u in de grote vijver te water kunt laten. Een vrijwilliger bij vijver helpt met het aansteken van het kaarsje. Let op!: op=op.
Het is de bedoeling dat u uw moment neemt en daarna ruimte geeft aan de volgende deelnemer om zo de doorstroming opgang te houden. Aan de rand van de vijver staan er vrijwilligers die u zo nodig kunnen ondersteunen.
Tip: schrijf eventueel thuis alvast een briefje (Post-it formaat) met een boodschap voor uw dierbare. Rol het zo klein mogelijk op en doe er een strikje omheen. U kunt dit dan ook in de lotusbloem plaatsen. (Uiteraard is dit is niet verplicht.)
Als u behoefte heeft aan nazorg, eenzaamheidsbestrijding en/ of rouwverwerking zijn er in t’ Anker mensen die u daarmee op weg kunnen helpen” laten organisatoren Linda Carolus, Sonja van Schaik & Daan Wurms ten slotte met een lieve groet weten.
Meer informatie: https://allerzieleninhetnoorderpark.nl/








