Rivierenbuurt kijkt uit naar Rivierenfestijn 2.0
Rivierenbuurt vrienden tijdens eerder buurtfeest van Riviera Amsterdam.

Rivierenbuurt kijkt uit naar Rivierenfestijn 2.0

Ramon Beense, gewoon Mario, Noord Collectief, DJ Mike Lachman, Lamar ‘king bee’ Chase en nog vele andere gezellige en echte Amsterdamse artiesten gaan zaterdag 7 juli 2018 vanaf twaalf uur ’s middags de Amsterdamse Rijnbuurt weer vermaken met muzikale optredens.

De tap zal weer rijkelijk vloeien

Het feest, ’t Rivierenfestijn 2.0, is het vervolg op een geslaagde eerste editie van het buurtfeest dat op 14 april in de Rijnstraat voor de deur van Riviera plaatsvond. Naast de optredens zijn er diverse activiteiten voor jong & oud, vloeit de tap weer rijkelijk en zijn ook de befaamde spareribs te verkrijgen.

Een vervolg op een geslaagde eerste editie in April

Een springkussen, popcorn, ballonnen, een clown en artiesten zoals Ramon Beense en La Lar Chase waren destijds de ingrediënten voor een spetterend buurtfeest dat zaterdag 14 april 2018 plaats vond in de Rivierenbuurt in Amsterdam. Jose Riviera, als één van de organisatoren zeer betrokken bij het festival, destijds tegenover Vrije Tijd Amsterdam: “Tijdens het buurtfestijn staat een feest centraal om de buren met elkaar in contact te brengen, multicultureel, voor jong en oud.”

José Riviera vervolgde destijds na het festijn: “Iedereen heeft zich uitstekend vermaakt. Het leuke is dat ze nu al beginnen te vragen wanneer de volgende editie zal plaatsvinden.”

Die nieuwe editie vindt nu dus plaats op zaterdag 7 juli 2018, voor Rivièra Amsterdam, gelegen aan de Rijnstraat 11.

vrijetijdamsterdam.nl

PS Neem ook een kijkje in onze dagagenda met leuke activiteiten in Amsterdam op zaterdag 30 juni 2018.