Wat te doen in Amsterdam op woensdag 20 september 2017
Wij verwijzen vandaag naar het applaus voor onze burgemeester en wij gaan er vanuit dat al onze lezers zich hier wel in kunnen vinden.
Het bericht van de organisatie van het applaus voor Eberhard van der Laan.
“Lieve mensen,
Morgenavond tonen we respect aan onze burgemeester. We verzamelen om 20.00 bij de ambtswoning van de burgemeester op de Herengracht 502. Vanaf 20.15 zullen we het applaus inzetten. 5 minuten lang eren we de burgemeester onder luid applaus. Aansluitend zingen we een van zijn favoriete nummers: “Aan de Amsterdamse Grachten”.
Het is niet gepast om bloemen neer te leggen of kaarsen op te steken bij de bijeenkomst. We vragen jullie daarom vooral niks mee te nemen. Kom naar de bijeenkomst, applaudisseer en zing met ons mee. We doen dit als eerbetoon aan de burgemeester en respecteren zijn rust. We verwachten niks van hem en hopen dat iedereen die komt dat ook respecteert.
PROGRAMMA
20.00-20.15 uur: Verzamelen
20.15-20.20 uur: Applaus van der Laan
20.25-20.30 uur: Zingen “Aan de Amsterdamse Grachten”
20.30 uur: Einde
Voor de mensen die er niet bij kunnen zijn zorgen we voor een livestream van het applaus. Zo kunnen jullie de burgemeester allemaal nog een digitaal hartje onder de riem steken. We roepen de mensen thuis ook op om vooral mee te applaudisseren. ❤️
Hier (zie YouTube link) kan je alvast “Aan de Amsterdamse Grachten” luisteren.”
Klik hier voor de laatste informatie.
vrijetijdamsterdam.nl
Gerelateerd artikel:
Eberhard van der Laan groot op het Rembrandtplein








