
PrepNu warriors lopen mee tijdens protestmars
In de Amsterdamse RAI is maandag de aftrap verricht van de grote internationale aidsconferentie AIDS 2018. Duizenden aidsexperts, activisten, wetenschappers, beleidsmakers en politici bijeen voor de internationale aidsconferentie AIDS 2018 die zal duren tot vrijdag 27 juli.
Er volgde een protestmars naar de RAI
Onder leiding van prinses Mabel werd verzameld waarna een protestmars volgde naar de RAI. Er deden mensen uit de hele wereld mee. Namens Amsterdam waren ook de activisten van PrepNu aanwezig.
De activisten zijn nog niet tevreden over de regelgeving
Zij zijn nog niet tevreden over de huidige regelgeving met betrekking tot Prep in Nederland en protesteren tegen de stigmatisering en uitsluiting van HIV patiënten in de hele wereld. PrepNu vaart op 4 augustus 2018 ook mee tijdens de Canal Parade tijdens Pride Amsterdam.
vrijetijdamsterdam.nl
Gerelateerd bericht:
We willen strijden voor een goede en toegankelijke HIV zorg