
Tv-programma ‘Tussen Kunst & Kitsch’ deed afgelopen maandag haar intrede in de Hermitage in Amsterdam. Tijdens het event, dat iedere keer in een ander museum wordt georganiseerd, kunnen mensen hun oude of mogelijk waardevolle objecten laten taxeren door experts, die kunnen vertellen of het om kunst of kitsch gaat.
Als men de inschatting maakt dat iets echt heel veel waard is, dan word je naar een aparte zaal gebracht, waar onder leiding van presentator Frits Sissing, een team aan specialisten hun licht laten schijnen over de objecten, om uiteindelijk een reëel waardeoordeel te kunnen vellen.

Foto credits: vrijetijdamsterdam.nl
Frits Sissing
De uitzending van ‘Tussen Kunst & Kitsch‘ bij de Hermitage wordt over circa een half jaar op TV uitgezonden. Het tv-programma startte in 1984. Frits Sissing is sinds 2015 als presentator aan het programma verbonden.

Foto credits: vrijetijdamsterdam.nl
Over de Hermitage
De Hermitage Amsterdam is een museum waar verscheidene kunsttentoonstellingen te zien zijn uit diverse museale collecties. Er is altijd een tentoonstelling uit de collectie van het Hermitage Museum in Sint Petersburg, met ruim drie miljoen objecten een van ’s werelds grootste musea.
vrijetijdamsterdam.nl
Lees ook: Cubaanse en Arubaanse romantiek, mooie zaal, twee gedreven pianisten en prachtige vleugels
Gerelateerd blog -> Ben je op zoek naar een museum in Amsterdam?