Louis Vuitton's 'Legendary Trunks The Exhibition'
Foto: Flickr

PEARL JAM DERDE HEADLINER PINKPOP EN BEVESTIGT ZIGGO DOME SHOW

“BAND KONDIGT EUROPESE SHOWS VOOR DE ZOMER VAN 2018 AAN”

Met de bevestiging van Pearl Jam is de gedroomde derde headliner toegevoegd aan het programma van Pinkpop 2018. De publieksfavoriet uit Seattle sluit de eerste dag van het festival af op 15 juni. Voorafgaand aan hun optreden op Pinkpop speelt de band op 12 juni 2018 in de Amsterdamse Ziggo Dome. De kaarten voor deze show gaan op vrijdag 8 december om 12:00 in de verkoop via Ticketmaster.

Hall of Fame

Meer dan 27 jaar geleden stond Pearl Jam voor het eerst op een podium. Tien studioalbums, verschillende officiële live bootleg releases en honderden unieke optredens over de hele wereld verder is de band uitgegroeid tot één van de grootste en populairste rock bands van de laatste 30 jaar. In totaal verkocht de band wereldwijd meer dan 85 miljoen albums en dit jaar werd Pearl Jam toegevoegd aan de ‘Rock & Roll’ Hall of Fame.

Kick-off

Op 12 juni vindt de kick-off van de Europese zomertour plaats in de Amsterdamse Ziggo Dome. Drie dagen later sluit de band de eerste dag van Pinkpop af. Op 14 juli sluiten ze de tour van 14 Europese shows af in Lissabon. Tijdens deze tour speelt Pearl Jam voor het eerst sinds 1996 weer in Rome, en kent de band zijn debuut in Padova, Italie en Krakow, Polen.

Voor huidige Pearl Jam Ten Club leden is er per direct een speciale pre sale beschikbaar voor de show in de Ziggo Dome. De kaartverkoop voor Pinkpop gaat op 24 februari van start.

Pearl Jam – Europese data 2018:

Datum  Plaats  Venue 
12-jun Amsterdam, The Netherlands Ziggo Dome
15-jun Landgraaf, The Netherlands Pinkpop Festival
18-jun London, England O2 Arena
19-jun London, England O2 Arena
22-jun Milan, Italy I-Days Festival at Area Expo
24-jun Padova, Italy Stadio Euganeo
26-jun Rome, Italy Stadio Olimpico
1-jul Prague, Czech Republic O2 Arena
3-jul Kraków, Poland Tauron Arena Kraków
5-jul Berlin, Germany Waldbühne
7-jul Werchter, Belgium Rock Werchter Festival
10-jul Barcelona, Spain Palau St. Jordi
12-jul Madrid, Spain Mad Cool Festival
14-jul Lisbon, Portugal NOS Alive Festival

 

vrijetijdamsterdam.nl

Gerelateerd artikel

Extra concert Sam Smith