
Op vrijdag 7 en zaterdag 8 november pakken Katja Schuurman en Babette van Veen groots uit met Het Grote Ademnood Discobal in AFAS Live. Met dit feest vieren zij dat hun iconische nummer-1 hit ‘Ademnood’ alweer dertig jaar bestaat.
Het duo werd begin jaren ’90 samen met de inmiddels overleden Guusje Nederhorst beroemd dankzij hun rollen als Linda, Roos en Jessica in de populaire RTL4-soap Goede Tijden, Slechte Tijden. Als zangtrio veroverden ze in 1994 de hitlijsten met ‘Ademnood’, dat zeven weken op nummer één stond en een platina status behaalde. Daarna volgden nog meer successen met nummers als ‘Alles of Niets’, ‘Lange Nacht’ en ‘Druppels’. Hun optredens trokken volle zalen door het hele land, tot het trio in 1998 op het hoogtepunt besloot te stoppen.
Na het overlijden van Guusje Nederhorst in 2004 aan de gevolgen van borstkanker, gingen Katja en Babette ieder hun eigen weg in de entertainmentwereld. Beide bouwden succesvolle carrières op als actrice en televisiepersoonlijkheid. Katja Schuurman keert bovendien vanaf vanavond tijdelijk terug in Goede Tijden, Slechte Tijden op RTL4.
Tijdschema vrijdag 7 en zaterdag 8 november
Deuren open: 18:30 uur
Aanvang show: 20:30 uur
Verwacht einde: 23:00 uur
Bereikbaarheid AFAS Live
Woon jij in Amsterdam? Dan zou je met de fiets naar de AFAS Live kunnen gaan. Wil je een borreltje drinken? Dan kun je misschien beter met het Openbaar Vervoer gaan. Mensen van buiten Amsterdam adviseren we ook met het OV te reizen.
Je kunt het beste uitstappen op Amsterdam Bijlmer Arena. Kijk via 9292.nl of de NS-app even wat voor jou de beste route is. Voor parkeermogelijkheden kun je het beste de website van de AFAS Live raadplegen.
Eten en drinken
Wil je vooraf aan het Het Grote Ademnood Discobal in AFAS Live nog wat eten of drinken? Dan kun je het beste uitstappen op Amsterdam Bijlmer Arena. Aan beide kanten van dit station heb je voldoende eet- en drinkgelegenheden. Bijvoorbeeld op de Johan Cruijff Boulevard of in de Amsterdamse Poort.








