
Ontroerende aflevering Zomergasten met burgemeester Eberhard van der Laan
Amsterdam keek zondagavond vol bewondering én veelal zij aan zij naar een indrukwekkende en ontroerende aflevering van VPRO’S Zomergasten waarin onze burgemeester Eberhard van der Laan tijdens de uitzending met presentatrice Janine Abbring terug keek op alles wat er in zijn leven is gepasseerd en de beelden die de burgemeester daarbij zijn bijgebleven.
Stond je zondagavond los te gaan op Milkshake, Vunzige deuntjes of een ander festival, klik dan hier om de drie uur durende uitzending terug te bekijken.
vrijetijdamsterdam.nl
Vers bericht (deel 2)
Bewoners hingen dit spandoek afgelopen woensdag op aan de hoek van de Utrechtsestraat en de Herengracht. Foto: vrijetijdamsterdam.nl
Hoogste onderscheiding voor burgemeester Van der Laan
‘Burgemeester Van der Laan heeft de Gouden medaille ontvangen van de locoburgemeester en wethouders’
Alles voor de stad
Vandaag, vrijdag 22 september, heeft burgemeester Eberhard van der Laan in de ambtswoning de Gouden medaille van de stad ontvangen, met als inscriptie zijn motto: “Alles voor de stad”. Hij kreeg deze medaille uit handen van de locoburgemeester en de wethouders. Dat maakte de Gemeente Amsterdam vandaag bekend.
Hoogste gemeentelijke onderscheiding
De Gouden medaille is de hoogste gemeentelijke onderscheiding. Zij wordt toegekend aan personen die internationaal grote bekendheid genieten en voor Amsterdam uitzonderlijk veel hebben betekend op sociaal, maatschappelijk, cultureel of economisch gebied. In de afgelopen jaren kregen Martijn Sanders (2006), Ernst Veen (2009), Job Cohen (2010), Joop van den Ende (2010), Frits Goldschmeding (2013) en Henk Dijkstra (2017) de medaille.
vrijetijdamsterdam.nl
Lees ook: hoogste onderscheiding voor Burgemeester Van der Laan








